שווה לקרוא עד הסוף!

אני יכול לנחש כי אתה או את כרגע בחיפוש אחרי הדבר הזה שיביא לכם את הפיתרון איך להיות נוודים דיגיטליים? או לעזוב את הארץ מכל סיבה שהיא בגלל שבא לכם חופש או יוקר מחייה זה לא משנה.

הגעתם לפה מפרסומת או מחיפוש בגוגל ובאמת המידע על התחום של נוודות דיגיטלית גדול ודיי מבלבל כי בדרך מנסים בכל מקום למכור משהו (ככה בנוי כל החומר כמעט ברשת).

אני רוצה לנפץ לכם כבר אשלייה שתסיימו לקרוא פה תסכימו איתי ב 200% , אין קורס לנוודים דיגיטליים! הכוונה לא לומדים להיות כאלה , כל מה שצריך זה אופציה להתפרנס בלי תלות במקום פיזי זה הכול.

לרוב האנשים זה יתחיל מעסק עצמאי בכל תחום שהוא ולא בהכרח שצריך ללמוד משהו חדש חוץ מהיכולת לנהל עסק , אבל כן יצריך התפתחות אישית לא פשוטה בכלל.

מסע בלפלנד

אני והמשפחה בלפלנד פברואר 2023

אני זוכר שפעם ראשונה שאני ואישתי טסנו לטיול ארוך בתחילת דרכי בתור יזם אונליין , הייתי אצל חבר בתאילנד בנגקוק , בשם רונן והחברה התאילנדית שלו בזמנו סיי (ככה קראו לה באמת).

ורונן אמר לי בוא נחפש מקומות של Digital Nomdas ואני משום מה עם האנגלית שלי אז ישר חשבתי על גמלים חחח.

זה הפעם ראשונה ששמעתי על המושג הזה דרך אגב אי שם בשנת 2016 שלא היה בארץ כלום על הנושא הזה והייתי בכלל בטוח שאין עוד אנשים כמוני שעובדים תוך כדי טיול.

מאז עברו 7 שנים במהלכם אני ואישתי ואחרי זה עם הילד שלנו מרום ביקרנו במעל 35-40 מדינות , חלקם מסעות של 2-3 חודשים וחלקם קפיצות של שבוע , שכל הזמן הזה אני ממשיך לנהל את העסקים שלי מרחוק.

נכון אני לא נווד דיגיטלי שהחליט לעבור למדינה אחרת להשתקע , האמת זה יותר רילוקשיין כבר מה שרוב הנוודים עושים מטעמי חיסכון כספי לרוב גם.

הנוף באינלה לייק מיאנמר

הנוף באינלה לייק מיאנמר 2018

אם עד לפה תפסתי לכם את הקשב (וזה ממש קשה בעולם הדיגיטלי).

אז בואו נכיר , אני אנטולי “טוליק” איידלמן הידוע גם בעולם הטיקטוק ואינסטגרם כ”טוליק הנווד”, אני גם הבעלים של קהילת החשדניסטים בפייסבוק (מי שמכיר) ובעלים של 3 חברות כולם עסקי אונליין (שיווק ,ייעוץ , תיווך עסקאות).

אתם כרגע נמצאים באחד השלבים הבאים

1 – נוודית דיגיטלית – לא קיים בכלל וזה הונאה

2- אתם מאמינים שזה אפשרי אבל לא יודעים אם זה בשבילכם

3 – אתם יודעים שזה אפשרי וזה בשבילכם אבל לא יודעים איך 

אם אתם בשלב 3 תמשיכו לקרוא ובפוקוס , כי אולי כרגע אחרי חפירות של סרטוני מוטיבציה , צילומים מרהיבים ועוד , מצאתם את האמת האותנטית בלי פילטרים.

כי אתם נטו צריכים דרך ברורה (עד כמה שאפשר) איך אתם אשכרה בלי שום ידע מקדים מנהלים עסק שמפרנס אתכם , גובים כספים , מספקים שירות , מתנהלים מול לקוחות ומתמודדים כל זה.

טוליק הנווד

ערוץ הטיקטוק של טוליק הנווד

קהילת הפייסבוק החשדניסטים

קהילת החשדניסטים של טוליק

בערוץ הטיקטוק שלי , אני מעלה סרטונים קצרים קצרים שהאמת אני מרגיש לפעמים שחוטאים לאמת אבל זו הדרך להביא הרבה קהל , להראות להם דברים של איך עושים כסף , זה מה שמנהלת הערוץ שלנו אמרה לעשות ומתוכם יגיעו 1% שכן רלבנטיים לעשות שינוי אמיתי. זה ממש מבאס אותי שרוב האנשים מחפשים אשכרה להכשל בגלל “מיידנסט” שהוא בעייתי וצריך בשביל להגיע להרבה אנשים לקלוע לביקוש של הרוב.

לא ציפיתם לכזה וידוי נכון ? אבל זה האמת.

מה אני מאמין ? 

אני מאמין ענק שכל אחד יכול להגשים את עצמו בלעסוק במשהו שהוא טוב בו , יש לו יתרון יחסי ותשוקה אליו ולחבר אותו לידי עסק , במקרה שלנו עסק או עיסוק שהוא באונליין.

ולמה כתבתי על עצמי שאני לא מאמין לגביי הטיקטוק כי שם אני מביא רעיונות מפגרים של איך לעשות כסף , כי זה פשוט נהיה ויראלי , בפועל זה עובד אבל בזבוז זמן , אף אחד שקורא פה לא יעשה את זה , ודווקא הסרטונים שכן רציניים זוכים להכי פחות ציפיות כי זה יותר מסובך.

מייל לעשות כסף מהבית

מייל שקיבלתי השנייה! 

טיפ הכי גדול שאני יכול לתת לך , להפסיק לחפש את הקורס או השיטה שתוכל להיות נווד דיגיטלי , אתה פשוט צריך פרנסה באונליין לא שיטה או קורס.

פרנסה באונליין יכולה גם להיות מהידע הקיים שלך , ומה שצריך זה כישורים עסקיים לא ידע נוסף מקצועי , וגם אם כן צריך ידע מקצועי ובחירה של תחום חדש , אתה לא יכול להרשות לעצמך להמר על הפרסומת שראית שעושים בה הכי הרבה כסף , הריי לא סתם אתה חושש זה מתכון לכישלון!

הדרכה קצרה של השותף שלי שחר על מיינדסט נכון להתחיל

אם ראית את הסרטון בן ה 6 דקות של השותף שלי שחר אשכנזי כאן למעלה , הבנת מה הכוונה שלי של להפסיק לחפש איפה הכסף מתחבא בעולם הדיגיטל! נכון? (מומלץ בחום לראות).

אז מה לעשות אתה שואל ? 

בוא נגזור שנייה לאחור איפה אתה רוצה להיות ואיזה פעולות אתה צריך לעשות.

אתה רוצה להיות מאושר (זה תאכלס המטרה של כולנו) שמתעסק במשהו שאתה אוהב ואדון לזמן של עצמך וחופשי ממיקום מסויים , אתה גם כנראה אם הגעת עד לפה מאנשים שרשמו (3) בשאלות ואתה מאמין שזה אפשרי וגם אפשרי לך!

אתה מחפש מי או מה יכול להביא אותך למצב האידיאלי הזה לא ?

אבל אתה עדיין מפחד נכון ? אני מבין! זה הגיוני זה החסם הכי גדול של אנשים הפחד של שוב להכשל או אולי זה לא בשבילך ? מה לך ולעולם הדיגיטלי ? 

לא משנה איך נסתכל על זה , וגם אם התאכזבת בעבר (שאם הבנת על מה דיברתי עד עכשיו האכזבה שלך הייתה בלתי נמנעת) אתה צריך להבין שחייך תלויים בזה שתעשה שוב צעד קצת מפחיד , כי לא היית מגיע לפה לקרוא אם לא היה לך רצון אמיתי להצליח נכון?

אנה לב נוודית דיגיטלית בהודו

אנה לב נוודית דיגיטלית בהודו – תלמידת עבר

אחת השיטות לבחור נכון לגביי פחדים , זה לחזור לסיבה (“הלמה” ככה אנחנו קוראים לזה בתוכנית) שבכלל חיפשת פיתרון לבעיה.

אל תחכה כמו שהרבה מחכים שתהיה עם הגב לקיר לקבל החלטה , כמו שהרבה מחליטים לעשות ספורט אחרי שקיבלו התקף לב ואז מתעוררים.

אם הסיבה שהגעת לפה היא לקחת צעד משמעותי בחיים שלך וכרגע מה שקראת נשמע לך הגיוני מאוד , שבמקום לחפש קורסים ושיטות אתה נטו צריך להתפקס.

אז אתה במקום הנכון!

לפני שבכלל תשאיר פרטים לדבר איתנו עשינו לך הקלטה ערוכה של שיעור שעשינו לתלמידים חדשים על מהות התוכנית שלנו “כרטיס כניסה לדיגיטל” תוכנית שעברו מאות יזמים ופרילנסרים או כאלה שלא היה להם כיוון שחלקם הגדול כבר בחו”ל נמצא.

ההקלטה הזו נמכרת לרוב ב 99 ש”ח כי זה שיעור פרקטי ברמות.

זו תגובה של מישהי שראתה

תגובה של מישהי שראתה את ההקלטה

היה מעניין השיעור ?

אם לא ראית שווה לראות … זו באמת הדרכה פרקטית שבא חושפים את הכול ואת הדרך שבא אנחנו פועלים עם התלמידים שלנו. הבחירה היא רק אם לנסות לבד או להעזר בנו.

תחשוב על זה ככה , הריי העולם הזה של העסקים , נוודות דיגיטלית , עבודה באונליין הוא סוג של ג’ונגל , הוא לא ברור ויש המון מקומות שיגיע מישהו ויטרוף אותך , זה הסיבה שאתה מפחד לא ? האופציות הם לוותר ואם אתה כבר הגעת את לפה לוותר זה לא אופציה או להכנס עם מדריך מנוסה לג’ונגל הזה , מדריך שעשה את המסע הזה פעם אחרי פעם , וזה ביחד עם קבוצה גדולה של אנשים שהם כמוך שרוצים להגיע לקצה של הג’ונגל.

מה תבחר ? או שתבחר לא להכנס בסוף למרות מקור ורעב או שתיכנס עם המדריך הכי טוב שאתה יכול להרשות לעצמך נכון ? זה בעצם הבחירה שלך כרגע ובוא אתה כרגע עומד.

 

תגובה של יוליה

תגובה של תלמידה בתוך קבוצת הווצאפ של התוכנית.

אם קראת התגובה בקבוצת הווצאפ שלנו , היא מתארת באופן דיי מדוייק לאיזה רמת תודעה אנחנו רוצים להביא אותך , לשחרר כבלים , לשחרר חסמים , להתחבר לאנשים , לייצר הזדמניות חדשות , ולשבור תקרות זכוכית.

אני שואל אותך ?

איזה אדם יש יותר סיכוי להצליח עם הכוונה נכונה עכשיו ? ברמה העסקית הכוונה.

אדם שהגיע עם פחדים חששות ובקושי זז או מישהו שכותב כאלה דברים , התשובה ברורה אני מקווה.

ואז אחרי שנפתחים בצורה כזו ניתן להתאים תחום , לחבר אותו למציאות עסקית , ולצאת לדרך!

אל תשאל כמה זמן זה יקח!!! אני מכיר אותך 🙂

הזמן שזה יקח הוא שונה מאדם לאדם , מה שבטוח שאם לא נתחיל לזוז היום זה לא יקרה לעולם ושאיפות ישארו במגירה , החיים האלה קצרים מידי בשביל להמשיך לפחד להגשים את עצמך לא ?

הרכישה הכי טובה 12 - שעשיתי
דילוג לתוכן