יזמי העל מציגים:

איך לקבוע ולהשיג מטרות ברורות בעסק תוך 45 יום?

אצלנו לא באים ללמוד - באים לעשות

״מחוייבות יוצרת פוקוס עוצמתי שלא ייתן לכם לשקוע בחוסר עשייה״

הדבר היחיד שבאמת חשוב לקרוא בעמוד

היי חברים, כאן טוליק,

אני ושחר איננו מלווים עסקיים, לא היינו, לא למדנו להיות ולא נהיה.

רצינו ליצור נטו פרוייקט שיכול לעזור לעסקים שנמצאים בשלבים שאנחנו היינו בהם ובדרכים שעברנו בהן, וכך לאפשר לכם לפרוץ גבולות חדשים בעזרת הניסיון שצברנו, כישלונות שנכשלנו, ודברים שעובדים לנו בעסקים שלנו, אין לנו שיטה סודית, זה לא הרצאות קבועות, והדבר היחיד שיש זה הגדרת מטרה ברורה וחתירה עליה ממפגש למפגש, הכוח של קבוצת הליווי הוא אדיר, בטח כשכולם חדורי מוטיבציה להצלחה וביחד עם התמיכה והעזרה מהאנשים שעשו את הדרך שאתם רוצים הוא משהו שאפילו לא ניתן להעריך בכסף.

לכן מבחינתנו המטרה שתציבו צריכה להיות גבוהה פי 10 ממה שהייתם מכוונים לבד! ואנחנו נהיה שם בכל שלב ושלב בדרך למטרה, בלי מנטורים חיצוניים ״שהכשרנו״ מטעמנו, ובמחיר שכל בעל עסק יכול לעמוד בו.

למה אתם צריכים ליווי שמדבר תאכל׳ס?

01.

יצירת מחוייבות לנקיטת פעולות

אתם תידרשו לעמוד מאחורי ההבטחות שלכם בכל שבוע, לשתף ולנקוט בפעולות יומיומיות בעסק ובחייכם האישיים. מחוייבות יוצרת פוקוס עוצמתי שלא ייתן לכם לשקוע בחוסר עשייה.

02.

ליווי עם המנטור עצמו

המון פעמים יש אכזבה בקרב בעלי עסקים שקונים ליווי יוקרתי של מאמן מוכר ומקבלים את המדריכים שהוא הכשיר, בואו ללמוד מהמקור בליווי אישי של שחר וטוליק בקבוצה ולא מנטור מטעם או מלווה עסקי.

03.

״השיטה המיוחדת״

אנחנו לא באים עם גימיק של שיטה מיוחדת שמוכרת לכם חלומות. אנחנו מבינים עסקים, מבינים יזמות ומבינים תאכל׳ס איך כל הדברים האלו עובדים, ניתן לכם את מה שצריך כדי שתעופו על החיים ותתמלאו בעשייה.

04.

התייעצות בזמן אמת

אנחנו מובילים את קבוצת הליווי ומאפשרים לכם להתייעץ איתנו בנוגע לכל דילמה או צומת דרכים שיהיו לכם בהזנקת העסק שלכם. קבוצת ווצאפ בזמן אמת לחברי הליווי בלבד וקבוצת פייסבוק לשאלות ארוכות והתלבטיות. 

הכול בזמן אמת להמשיך התקדמות

05.

מחיר ללא תחרות

תוכניות הליווי העסקי בגלל ההשפעה שלהן על העסק לרוב עולות עשרות אלפי שקלים ומכניסות את בעל העסק להוצאה כספית, הלוואות ולחץ נפשי תוך כדי הליווי – הליווי בקבוצה בנוסף למחיר שפוי נותן לנו אופציה לספק מוצר פצצה במחיר שהוא No Brainer לבעל עסק קטן.

06.

שיתוף באנשי מפתח

אנחנו מכירים את כולם, וכולם מכירים אותנו. זה מה שנקרא רשת נטוורקינג , ותוכלו לקבל לא מעט ממנה במהלך קבוצת הליווי מאיתנו. באופן טבעי זה מאפשר לנו לעזור לכם כמעט בכל תחום שתצטרכו בו עזרה ע”י כך שנוכל לפתוח לכם דלתות וליצור עבורכם קשרים עם אנשי מפתח לפי הצורך. (שווה הון עתק!)

מתי כל הטוב הזה קורה?

ימים
שעות
דקות
שניות

קבוצת ערב

 

סטטוס: קבוצה מלאה

קבוצת בוקר

ימי שני בשעה 10:00 החל מה-06.05

סטטוס: נותרו 8 מקומות פנויים

הסיפור שלי עם שחר וטוליק

חבל על כל שנייה שאתם מתלבטים

אם אתם מחפשים תוכנית שבונה סביבכם סביבה יוזמת ותומכת - זו התוכנית

הייעוץ בקבוצה של שחר וטוליק הוא פשוט מטורף

בזכות שחר וטוליק הבנתי שאפשר לבנות עסק מהשקעה אפסית

אנחנו לצדכם במסע הצמיחה שלכם

כל הנרשמים הליווי קבלו את הבונוסים הבאים בשווי אלפי שקלים:

בונוס מספר 1

קבוצת וואטספ של אלופים!

אחת הבעיות המרכזיות של היזם – היא תסמונת היזם הבודד. הבדידות אינה חברה של אף אדם ובטח לא של יזמים. וכפי שאמר זאת שמעון פרס: ״שני אנשים הם יותר משניים ואיש אחד הוא פחות מאחד״, לכן הליווי שלנו מקיף אתכם ביזמים בדיוק כמוכם בכל מקום – בוואסטפ, בפייסבוק בזום ובכל מקום שבו אנו כיזימים עובדים והכל כדי שבסוף אתם תכניסו יותר כסף לעסק שלכם!

בונוס מספר 2

קורס "אל תגעו לי בזמן" ליצירת זמן והגשמת מטרות.

אנחו יודעים שכדי להיות יזמים מצליחים, אתם חייבים לדעת כיצד לשלוט על הזמן שלכם ולהפוך לאמנים בכל מה שקשור למימוש הפוטנציאל שלכם! מעל 40 שיעורים פרקטיים שניתנים ליישום החל מהיום הראשון ובהם אתם תלמדו את “אמנות יצירת הזמן” שפותחה על ידי שחר אשכנזי לשיפור היעילות, השירות וההכנסות שלכם בעסק.

בונוס מספר 3

שיחת ייעוץ עם רואה חשבון

בסופו של דבר כדי לנהל עסק מצליח אם רוצים או לא חייבים לחזק את הידע הפיננסי שלנו. מהנסיון שלנו בליווי עסקים ראינו שעסקים גדולים וותיקים כמו קטנים וחדשים לא תמיד מבינים את הדברים שקשורים לפיננסים ואפילו בורחים מזה. אז אצלנו תקבלו ייעוץ של תאכלס מה חשוב לכם כיזמים ובעלי עסקים לדעת כדי בסופו של דבר להביא עוד כסף לכיס שלכם. 

בונוס מספר 4

קובץ הטיפים הגדול ליזמים בדיגיטל

מיינדסט של יזם הוא לא דבר שבונים ביום אחד. מבחינתנו עשייה נכונה היא המפתח להצלחה לכן תקבלו מאיתנו את רשימת הטיפים הכי חשובה שתאכלס יזם יכול לקבל כדי להצית בכל יום אש היזמות שלכם.

בואו להגשים את היעדים שלכם!​

תוצאות בשטח

רואים תוצאות מיידיות!

עסק בדיגיטל לא בונים לבד!

״מרגיש לי התחלה של סוג של סטארטפ״

״טוליק ושחר כל הזמן מדייקים, משנים ומחדדים״

חיסכון כספי, אנרגיה חיובית ומיינדסט של יזם!

״שני אנשים הם יותר משניים ואיש אחד הוא פחות מאחד״

שמעון פרס

סביבה תומכת - היזם לא עובד לבד

אחרי מפגש מעצים ומרגש של כמעט שלוש שעות.. מסכמים במילה אחת!

שאלות ותשובות

השאלות הנפוצות ביותר

אנחנו לא כאן כדי ללמוד, אנחנו כאן כדי לעשות. עשייה שמטרתה להקים עסק מצליח. אם אתם מחפשים איזה קורס שכל היום יושבים ולומדים ורק עסוקים בלמידה אז קורסים כאלו יש כבר בשפע ואף נשמח להמליץ לכם על כמה.

בכל מחזור נפתחות שתי קבוצות ליווי – האחת בבוקר ואחת בערב. לפי מה שנוח לכם. למען מתן שירות מיטבי שלנו כמות המשתתפים בכל קבוצה מוגבלת  אז ההרשמה עובדת לפי כל הקודם זוכה ולא נוכל להוסיף מעל הכמות משתתפים שנרשמו באיחור.

100% כן. מהניסיון שלנו התלמידים שלנו חוסכים כסף כבר במפגשים הראשונים. הידע והניסיון שלנו יאפשרו לכם לייעל את העבודה, לקצר דרכים בדרך למעלה ובעיקר לצמצם טעויות, וביזמות טעויות עולות כסף. 

אצלנו תקבלו ליווי מאיתנו – טוליק ושחר. אנחנו לא מסתתרים מאחוריי יועצים – אנחנו כאן בשבילכם.

ברור! כולנו היינו יזמים מתחילים וכולנו טעינו, ובעולם שלנו כל טעות עולה כסף, בתור יזם מתחיל תוכנית הליווי תאפשר לך לחסוך את ״הטעויות״ הללו בעזרת לימוד על הטעויות שלנו ולכם רק נשאר לספר כיצד למדתם מהצלחות שזה הרבה יותר שווה מללמוד מכשלונות 🙂

כיזמים אנחנו לומדים כל יום דבר חדש ובכל יום דברים ישנים כבר אינם רלוונטים. לא האדם החזק שורד אלא האדם שמסתגל מהר ועם ניסיון של עסקי מצטבר של 15 שנים בדיגיטל ועסקים מגוונים בתזרימים של מיליוני שקלים אנו נוכל לספק לכם פתרונות שלעולם לא חשבתם עליהם.

שאלה טובה ואפילו לגיטימית בתחום כה פרוץ. שנינו יזמים עם ניסיון עשיר ושמנו הולך לפנינו, ולכן את הליווי הזה אנחנו עושים ולא אף נציג או מנטור מטעמנו, כך שאם תקח את הליווי שלנו, ההצלחה שלך – היא ההצלחה שלנו.

תוכנית הליווי הינה תוכנית מוכרת למס הכנסה ולמע״מ. תקבלו חשבונית מסודרת אותה תוכלו להגיש לרואה החשבון ולקבל עבורה את ההחזרים הרלוונטים ברשויות המס.

בואו להגשים את היעדים שלכם!​

בואו להגשים את היעדים שלכם!​